Opiekunka do 66882 Lebach 1400/1750 euro

Best Care 24
Opublikowany
7 maja 2020
Typ pracy
Wynagrodzenie
1400€
Miasto
66882 Lebach
Znajomość języka
Niemiecki
Poziom Języka
Komunikatywny

Opis

 Miejsce: 66882 Lebach;
Termin: od 15.05 na 6/8 tygodni.Wynagrodzenie:
umowa zlecenie: 1400 euro,
działalność gospodarcza: 1750 euro.

Podopieczną jest kobieta w wieku 76 lat, po operacji jelita, inkontynentna, porusza się za pomocą rollatora, miła.
Obowiązki: przygotowanie posiłków, sprzątanie, pomoc w myciu, ubieraniu itp.
Pflegedienst  przychodzi dwa razy w tygodniu.
Dom, ok 300 m2,
Dla opiekunki piętro, własna łazienka, internet. Warunki bardzo dobre.

OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.OFERUJEMY:
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
- legalne zatrudnienie,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech ,
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami!

⭐️AM Best Care Miltenberg Wynagrodzenie: 1800 e netto Termin wyjazdu: 2023.12.20 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.12.19