1600€ – Opiekunka do samotnej pani z północy Niemiec (między Kilonią, a Lubeką) – od zaraz na 1 MIESIĄC !

Opublikowany
17 maja 2023
Typ pracy
Waluta
EURO
Kod pocztowy
23714 Malente
Termin wyjazdu
2023/05/19
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
dobra
Minimalne wynagrodzenie
1600€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba leżąca
Język
niemiecki
Adres dla oferty
rekrutacja@spektrumwork24.com

Opieki wymaga 82-letnia leżąca seniorka mieszkająca samotnie w miejscowości między Kilonią, a Lubeką.

Podopieczna cierpi na demencję oraz ogólne dolegliwości związane z wiekiem. Seniorka ma 170 cm wzrostu i waży 75 kg, a stopień jej choroby oceniono na 3.

Podopiecznej trzeba pomagać przy każdorazowym wstawaniu i siadaniu na wózek inwalidzki. Bardzo ważne jest mobilizowanie seniorki do ruchu.

Należy zabierać ją również na krótkie spacery, oraz pomagać przy każdorazowym spożywaniu posiłków. Podopieczna bardzo lubi rozmawiać, zatem bardzo ważne jest, aby jeden z opiekunów mówił dobrze w języku niemieckim. Całe noce są przesypiane bez problemu – ma zakładane wtedy pampersy.

Opis zakwaterowania

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, w którym dla opiekunów przygotowano własny, w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu.

Zakres obowiązków

Do obowiązków opiekunów będzie należało dbanie o gospodarstwo domowe, w tym przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, pranie, sprzątanie, gotowanie, oraz pomoc przy całościowej higienie ciała.

Oczekiwania wobec opiekuna

Znajomość języka niemieckiego: dobra

Prawo jazdy: nie

Inne: palenie na zewnątrz

Informacje dodatkowe

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza "aplikuj online" u dołu strony.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: +48 504 700 323 lub +48 504 700 545

mail: info@spektrumwork24.com  lub rekrutacja@spektrumwork24.com

OFERUJEMY:

-legalne zatrudnienie
-jasną umowę
-comiesięczne opłacanie składek ZUS
-wystąpienie o ubezpieczenie A1 i kartę EKUZ
-wysokie zarobki
-zwrot kosztów podróży
-oferty pracy do wyboru
-premie
-całodobową opiekę koordynatora

wpisz datę w formacie (rok/miesiąc/dzień)
Upuść pliki tutaj przeglądaj pliki...
Captcha
Spektrumwork24 79733 Gorwihl Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.24 Znajomość języka: podstawowa Data publikacji: 2023.05.17
Spektrumwork24 23714 Malente Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.17
Spektrumwork24 63505 Langenselbold Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.06.15 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.17
Spektrumwork24 55444 Seibersbach Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.06.15 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.05.09
Spektrumwork24 87734 Benningen Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.11 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.05.09
Spektrumwork24 88416, Erlenmoos Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.17 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.09
Spektrumwork24 52074 Aachen Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.20 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.08
Spektrumwork24 78073, Bad Dürrheim Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.27 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.05.08
Spektrumwork24 88416 Erlenmoos Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.17 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.05
Spektrumwork24 54523 Hetzerath Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.05
Spektrumwork24 79771 Klettgau-Griessen Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.01 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.04.28