Westacare

Numer KRAZ: 18095
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy: ul. Zawiła 61
30-390
Kraków
Malopolska
Numery telefonów: +48 690 388 065
+48 12 307 15 70
Facebook: https://www.facebook.com/Westacare-103961243652634/
Strona www: http://westacare.pl
Informacje o firmie:

Firma Westacare świadczy usługi opiekuńcze nad Seniorami i dziećmi na terenie Niemiec, Austrii i Danii, a także Polski. Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Krakowie, która za swój główny cel stawia zadowolenie zarówno podopiecznego jak i osoby opiekującej.

Zapewniamy legalną i bezpieczną pracę wraz z ubezpieczeniem Na czas świadczenia usług ubezpieczamy Państwa w Niemieckiej Kasie Chorych. Odprowadzone składki są podstawą nabycia praw emerytalnych w Polsce lub w Niemczech. Dzięki temu mają Państwo możliwość korzystania ze wszystkich usług medycznych na terenie Niemiec, których nie refunduje polska karta EKUZ (jak np usługi stomatologiczne, prześwietlenie Rentgen itp, a także refundacje leków w aptece) Ponadto daje to Państwu możliwość starania się o Kindergeld oraz niemiecką emeryturę po przepracowanych 5 latach. Organizujemy również dogodny transport do miejsca pracy i z powrotem.

Westacare to zespół doświadczonych specjalistów z zakresu rekrutacji, zarządzania i koordynacji. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania w swoją misję. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy z życzliwością. Nasze doświadczenie zbieraliśmy przez kilkanaście lat; zarówno od strony opiekunów, jak i koordynatorów. Wiemy jak ciężka jest to praca, dlatego też staramy się zapewnić naszym opiekunom optymalnie możliwe najlepsze warunki zatrudnienia. W sytuacjach problemowych służymy pomocą 24h.

Jeśli posiadasz doświadczenie w opiece, lub dopiero pragniesz je uzyskać, łatwo nawiązujesz kontakty,  a domowe obowiązki nie sprawiają Ci najmniejszego problemu, znasz język niemiecki, lub dopiero chcesz się go nauczyć, chętnie Ci w tym pomożemy.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Westacare

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatkowe ubezpieczenie

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Westacare

Nie znaleziono ofert pracy