Prestige 24h

Jesteś WYJĄTKOWA zostań PRESTIŻOWA
Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: ul. Reja 13/15
81-874
Sopot
Pomorskie
Numery telefonów: (+48) 58 551 00 52
(+48) 58 551 00 52
Facebook: https://www.facebook.com/prestige24h
Strona www: https://prestige24h.pl
Informacje o firmie:

Prestige24h to firma zajmująca się rekrutacją opiekunów osób starszych i chorych w Niemczech oraz na terenie Polski. Bazujemy na kilkunastoletnim doświadczeniu w świadczeniu usług opiekuńczych na rynku niemieckim, w tym we Frankfurcie, Berlinie, Monachium oraz wielu innych lokalizacjach.

To doświadczenie przenosimy również na rynek polski, świadcząc usługi dla polskich seniorów i wszystkich osób wymagających specjalistycznej oraz indywidualnej opieki.

Działamy od 2009 roku stale powiększając portfolio wykwalifikowanych opiekunek i opiekunów na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych.

Zespół Prestige24h tworzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę z zakresu procedur oraz standardów usług opiekuńczych, rekrutacji, koordynacji zleceń i warunków zatrudnienia.

Profesjonalny zespół to tylko połowa sukcesu. Drugą połową są godni zaufania partnerzy w Niemczech. Od lat współpracujemy tylko z agencjami, które mają odpowiednie kwalifikacje i pomagają nam w wyszukiwaniu osób potrzebujących opieki. Dzięki profesjonalnym partnerom mamy potwierdzone informacje o stanie zdrowia podopiecznych i warunkach panujących na zleceniu. Jakość i profesjonalizm naszych partnerów potwierdzone są powszechnie znanymi i cenionymi certyfikatami, takimi jak m.in. „Stiftung Warentest„.
To wszystko zobowiązuje nas i naszych partnerów do przestrzegania wyśrubowanych norm oraz zasad etycznych, które dla nas są standardem przekazywanym rodzinie i podopiecznym, a dla innych agencji mogą być przykładem jak należy postępować:

  • Opieka nad podopiecznym odbywa się tylko w zakresie obowiązków, które są możliwe do wykonania i są wcześniej ustalone oraz zaakceptowane przez obie strony;
  • Dbamy o to aby na każdym zleceniu Opiekunka/Opiekun miał zapewniony oddzielny pokój przewidziany tylko do jego/jej wyłącznego użytku oraz w miarę możliwości również toaletę;
  • Dbamy i pilnujemy aby wszyscy pracownicy byli ubezpieczeni i posiadali zaświadczenia A1;
  • Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie;
  • Warunkiem pomyślnej współpracy jest wzajemne okazywanie szacunku i uznania, we wzajemnych relacjach opiekun-podopieczny-krewni i znajomi.

My i nasi partnerzy jesteśmy konsekwentni, aby wszystkie zasady były uszanowane przez wszystkie strony umowy, a obraźliwe uwagi dotyczące pochodzenia, płci, orientacji seksualnej, czy molestowanie, prowadzą do bezterminowego wypowiedzenia umowy.

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatek za szybki wyjazd, dodatek za prawo jazdy, bezpłatne kursy językowe

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Prestige 24h

Nie znaleziono ofert pracy