Pflege mit Herzen 24

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://pflegemitherzen24.pl/
Informacje o firmie:

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech
Dokładamy wszelkich starań do tego, aby prezentowane na naszej stronie oferty pracy były jak najbardziej korzystne dla zatrudnianych przez nas osób. Głównym obszarem działalności firmy Pflege mit Herzen jest opieka nad osobami starszymi w Niemczech. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo nie tylko oferty zatrudnienia, ale także materiały pomocne dla kandydatów oraz informacje na temat warunków współpracy.

Praca dla opiekunek, którą jesteśmy w stanie Państwu zaproponować, składa się jedynie z wyselekcjonowanych ofert, w których jasno określone zostały wymagane przez nas kwalifikacje - takie jak np. doświadczenie na podobnym stanowisku czy stopień znajomości języka. Dzięki temu mamy pewność, że oferowana przez naszą firmę opieka nad osobami starszymi w Niemczech, będzie korzystna i bezpieczna dla obydwu stron.

Naszym pracownikom zapewniamy pomoc w doskonaleniu ich umiejętności językowych poprzez organizowanie bezpłatnych kursów, a także załatwiamy za nich formalności, które trzeba uregulować przed wyjazdem. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, jaką jest praca opiekunki seniora za granicą, to zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez znajdujący się na naszej stronie formularz rekrutacyjny.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Pflege mit Herzen 24

Nie znaleziono ofert pracy