IDEAL CARE SERVICES SP. Z O.O.

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://idealcare.pl/#kontakt
Informacje o firmie:

IDEAL CARE to dopasowana, profesjonalna i bezpieczna opieka nad seniorami. Nasze usługi dostarczamy zarówno klientom indywidualnym jak i domom opieki, hospicjom oraz zakładom opiekuńczo-leczniczym.
Wyróżnia nas:
DOŚWIADCZENIE
Już od blisko 5 lat dbamy o bezpieczeństwo, godność i komfort podopiecznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompetentny personel, wysoką jakość usług i sumienność naszych działań. W ciągu 5 lat zyskaliśmy zaufanie i wdzięczność setek podopiecznych i ich rodzin.

PROFESJONALIZM
Specjalizujemy się w dostarczaniu usług opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Pracujemy tylko ze sprawdzonym i godnym zaufania personelem opiekuńczym, który posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, dba o relacje z podopiecznymi, rozumie ich potrzeby i potrafi im sprostać.

PEWNOŚĆ
Starannie rekrutujemy personel opiekuńczy, weryfikujemy jego kwalifikacje oraz indywidualnie dopasowujemy do wymagań i potrzeb podopiecznych. Posiadamy ubezpieczenie OC naszego personelu opiekuńczego gwarantujące bezpieczeństwo naszym klientom na wypadek szkód rzeczowych lub osobowych.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: IDEAL CARE SERVICES SP. Z O.O.

Nie znaleziono ofert pracy