Fundacja Europejskie Spotkania

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://fundacja-es-opieka.pl/about/
Informacje o firmie:

Opiekunka osób starszych-informacje ogólne
Opiekunki z Polski zatrudnione są na podstawie niemieckiej umowy o pracę z rodziną niemiecką (brak konieczności prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce lub Niemczech).

Rodzina niemiecka jako pracodawca, odprowadza za opiekunkę w Niemczech składki zdrowotne i emerytalne (zabezpieczenie socjalne teraz oraz w przyszłości) oraz podatek (możliwość zwrotu)

Zapewniamy minimalne miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1.150,00 EUR netto. W razie cięższych przypadkow zdrowotnych, np. demencja, osoba leżąca, na wózku inwalidzkim, itp. wynagrodzenie od 1.250,00 EUR netto/miesiąc. Zwracane są koszty podróży, w obydwie strony, w wysokości 150,00 EUR. Wyżywienie i zamieszkanie w rodzinie za darmo. Ponadto opiekunka może liczyć na dodatkowa gratyfikacje pieniężna za pracę w święta tj. Wielkanoc, Boże Narodzenie, Nowy Rok oraz na ekwiwalent pieniężny ze przysługujący urlop (2 dni za każdy przepracowany miesąc).

Istnieje możliwość otrzymania zasiłku rodzinnego „Kindergeld” dla opiekunek posiadających dziecko małoletnie lub uczące się.

Biuro fundacji w Bonn (Stiftung Europaische Begegnung).utrzymuje stały kontakt z każdą opiekunką. Pomaga w sprawach organizacyjnych, finansowych oraz kontaktach/pertraktacjach z rodziną (pracodawcą).

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Fundacja Europejskie Spotkania

Nie znaleziono ofert pracy