Egida24

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: http://egida24.pl/
Informacje o firmie:

Firma pielęgnacyjno – opiekuńcza „EGIDA” powstała w 1993 roku. Działamy już od 20 lat. Naszym celem jest niesienie pomocy wszystkim, którzy takiej pomocy potrzebują . Pomysł zrodził się z naszych doświadczeń medycznych oraz obserwacji codziennych problemów pacjentów i naszej reakcji w odpowiedzi na te problemy.

Dotychczas zaufało nam i skorzystało z naszej pomocy bardzo wiele polskich rodzin. W 2012 roku naszą działalność rozszerzyliśmy na teren Niemiec. Rozpoczęliśmy z sukcesem realizować naszą Misję niesienia pomocy także rodzinom niemieckim.

Rozumiemy, że większość naszych pacjentów pragnie zostać tam gdzie dotychczas koncentrowała się sfera ich życia oraz ich zainteresowań. Większość naszych pacjentów nie chce być rozdzielana ze swoimi najbliższymi. Dlatego koncentrujemy swoje działania właśnie tam gdzie jesteśmy najbardziej potrzebni, w miejscu zamieszkania naszych podopiecznych.

Pomożemy Państwu określić i rozwiązać problemy związane z życiem codziennym w związku z chorobą lub trudnościami w prowadzeniu gospodarstwa. Gwarantujemy Państwu wysoki standard oraz bezpieczeństwo świadczonych usług. Nasz personel szkolimy w taki sposób aby był gwarancją kompetencji wykonywanych usług.

Dajemy zatem Państwu oraz Waszym rodzinom wsparcie i pomoc. Dzięki naszemu zaangażowaniu możecie Państwo spokojnie realizować swoje dotychczasowe zainteresowania.

Dokładamy wszelkich starań aby pomóc Państwu w wyborze najlepszej opieki. Dajemy to co najważniejsze – kontakt z najbliższą osobą i możliwość kochania jej.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Egida24

Nie znaleziono ofert pracy