Activecare24

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://activecare24.pl/kontakt/
Informacje o firmie:

Od 2013 roku świadczymy usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Najpierw jako Active Care 24,a począwszy od 2019 pod nowym odświeżonym logo jako Active Care Sp z o.o. W ciągu kilku lat intensywnej pracy całego zespołu udało nam się nawiązać szerokie kontakty wśród niemieckich kontrahentów. Każdego tygodnia trafiają do nas nowe zapytania z różnych regionów Niemiec, zwłaszcza Nadrenii Północnej, Hesji oraz Schleswig-Holstein.

Oferujemy więcej niż inne agencje. Nasze warunki nie ograniczają się wyłącznie do popularnego w branży modelu delegowania. Proponujemy elastyczne modele współpracy, które umożliwiają legalną pracę w Niemczech szerokiej grupie Opiekunek, nie wyłączając dużej części osób pobierających świadczenia emerytalne i rentowe , osób z własną działalnością gospodarczą czy osób ze słabą znajomością języka niemieckiego.

Pracownicy
Poznajcie nas lepiej! Zapraszamy do naszego biura w Jeleniej Górze. Dla tych którzy nie mogą nas odwiedzić zamieszczamy krótki filmik nagrany w miejscu, w którym codziennie odbieramy dziesiątki telefonów od naszych opiekunek i osób zainteresowanych wyjazdami z Active Care!

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Activecare24

Nie znaleziono ofert pracy