SENIORKA W PULHEIM POSZUKUJE OPIEKUNKI Z DOBRYM NIEMIECKIM OD 4.06

DOLCEVITA (Symeon Dolcevita)
Opublikowany
30 maja 2023
Typ pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto
1800 euro netto/ msc
Waluta
EURO
Kod pocztowy
50259
Miejscowość
Pulheim
Termin wyjazdu
2023/06/04
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
dobra
1
Czas trwania zlecenia
2 miesiące
Minimalne wynagrodzenie
1800€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba mobilna
Język
niemiecki
Adres dla oferty
kontakt@edolcevita.pl

Seniorka Margot ma 87 lat, waży ok. 50kg, mierzy 150cm wzrostu. Jest osobą osłabioną starczo, lecz sprawna umysłowo, z usposobienia spokojna, jest leżąca, wszystkie czynności przy niej wykonuje się w łóżku, łącznie z czynnościami higienicznymi. Nie wymaga dźwigania.

Zakres obowiązków:

utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Warunki mieszkaniowe:

Seniorka mieszka w spokojnej okoliczy. Do dyspozycji opiekunki pozostaje w pełni umeblowany osobny pokoj, stałe łącze internetowe .

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Opis zakwaterowania

Zakres obowiązków

Oczekiwania wobec opiekuna

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• opiekunka nie musi być osobą zaszczepioną,
• doświadczenie w opiece nad starszymi osobami,
• chęć pozostania na zleceniu na okres minimum 2 miesięcy/ 8 tygodni,
• dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej podanym terminie.

Informacje dodatkowe

Nie znaleziono ofert pracy