Praca dla Opiekunki osób starszych w Niemczech

praca@pflegerin24.pl
Opublikowany
12 maja 2020
Typ pracy
Wynagrodzenie
1200€
Miasto
Hemhofen 91334
Znajomość języka
Niemiecki
Poziom Języka
Komunikatywny
Długość doświadczenia w opiece
Mniej niż pół roku, Rok, 1-5 lat, 6-10 lat
Długość zlecenia
8 tygodni, Dłużej niż 8 tygodni
Palenie papierosów
Nie
Doświadczenie w opiece nad podopiecznymi z chorobami takimi jak
Problemy ze słuchem, Problemy ze wzrokiem

Praca dla Opiekunki osób starszych w Niemczech – nowe zlecenie 01.06 Hemhofen 91334 678N

Pflegerin24 poszukuje kandydatów do legalnej oraz bezpiecznej pracy w charakterze Opiekunki / Opiekuna Osób Starszych.
Oferujemy tylko pewne i sprawdzone oferty pracy.
Współpracujemy z najbardziej sprawdzonymi Agencjami w Niemczech.
Opis stanowiska
Do opieki Seniorka w wieku 90 lat (160 cm, 60 kg). Choruje na demencje. Komunikacja i orientacja bardzo dobra. Porusza się samodzielnie. Budzi się około 2-3 x na noc.

Podopieczna jest bardzo samodzielna, wymaga pomocy przy czynnościach dnia codziennego oraz zakupach. Mieszka sama w domku wielorodzinnym, na innym piętrze mieszka Syn.

Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe. Do jej dyspozycji pokój z dostępem do Internetu.
Wymagania
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie
mile widziane referencje
pozytywne usposobienie
Nasza oferta
Nasze oferty pracy dla Opiekunek osób starszych są zawsze sprawdzone i najbardziej korzystne.
Gwarantujemy pełną legalność, oferty dopasowane do każdej Opiekunki i atrakcyjne zarobki.
Właśnie dlatego Pflegerin24 jest najczęściej polecaną agencją wśród Opiekunek.

Nie znaleziono ofert pracy