Poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim i prawem jazdy do samotnej seniorki mieszkającej w 58511 Luedenscheid

DOLCEVITA (Symeon Dolcevita)
Opublikowany
5 czerwca 2023
Typ pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto
1800 euro netto/ miesiąc
Waluta
EURO
Kod pocztowy
58511
Miejscowość
Luedenscheid
Termin wyjazdu
2023/06/09
Płeć podopiecznego
Kobieta
Region
Znajomość języka
dobra
1
Czas trwania zlecenia
2 miesiące
Minimalne wynagrodzenie
1800€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba mobilna
Język
niemiecki
Adres dla oferty
kontakt@edolcevita.pl

Seniorka ma 86 lat, 170 cm wzrostu i waży około 50kg. Jest osoba mobilną, chorująca na demencję i osłabioną starczo.

Opis zakwaterowania

Warunki mieszkaniowe:

Seniorka mieszka z małym pieskiem w dużym domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pozostaje w pełni umeblowany pokój, osobna łazienka, stałe łącze internetowe.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

Utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Oczekiwania wobec opiekuna

• dobra znajomość języka niemieckiego,
* aktywne prawo jazdy,
• opiekunka nie musi być osobą zaszczepioną,
• doświadczenie w opiece nad starszymi osobami,
• chęć pozostania na zleceniu na okres minimum 2 miesięcy/ 8 tygodni,
• dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej podanym terminie.

Informacje dodatkowe

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Nie znaleziono ofert pracy