Poszukujemy NIEPALĄCEJ opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

DOLCEVITA (Symeon Dolcevita)
Opublikowany
15 maja 2023
Typ pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto
1700
Waluta
EURO
Miejscowość
51645 Gummersbach
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
komunikatywna
Ilość podopiecznych
1
Minimalne wynagrodzenie
1700€
Lokatorzy
żona/mąż
Mobilność podopiecznego
osoba z rollatorem
Język
niemiecki
Adres dla oferty
kontakt@edolcevita.pl

Opis

Senior ma 83 lata, waży 83 kg i ma 171 cm wzrostu.Ma przyznany 3 stopień pielęgnacyjny. Cierpi na ogólne osłabienie starcze, demencję oraz parkinsona. Jest osobą poruszającą się w domu za pomocą rolatora, na zewnątrz za pomocą wózka elektrycznego.

Seniorka wymaga tylko pomocy w gospodarstwie domowym.

Zakres obowiązków:

utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Warunki mieszkalne:

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki własne mieszkanie: w pełni umeblowany pokój, osobna łazienka oraz dostęp do internetu.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Opis zakwaterowania

Zakres obowiązków

Oczekiwania wobec opiekuna

Komunikatywny niemiecki,
Osoba niepaląca,
Doświadczenie,

Nie znaleziono ofert pracy