OPIEKUNKA Z PODSTAWAMI NIEMIECKIEGO DO SENIORKI OD 31.05

Typ pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto
1600
Waluta
EURO
Miejscowość
67363 Lustadt
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
podstawowa
Ilość podopiecznych
1
Minimalne wynagrodzenie
1600€
Lokatorzy
rodzina
Mobilność podopiecznego
osoba na wózku
Język
niemiecki
Adres dla oferty
kontakt@edolcevita.pl

Opis

Seniorka 90 lat, 60kg, 145cm, PG5

Zamieszkuje  gospodarstwo domowe razem z synem. Jest osobą inkontynentną, choruje na zaawansowaną demencję, osteoporozę, jest osłabiona starczo, ma problemy ze słuchem, choruje na cukrzycę, jest zapominalska. Potrzebuje asekuracji w transferze na wózek, którym na co dzień się porusza w domu jak również na spacerach. Potrzebuje pomocy w pielęgnacji oraz higienie.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!

Opis zakwaterowania

Zakwaterowanie w Lustadt. Pokój dla opiekunki, wsparcie rodziny(jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu. darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!

Zakres obowiązków

utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Oczekiwania wobec opiekuna

osoba z doświadczeniem,
podstawowa znajomość języka niemieckiego,
dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy,

Nie znaleziono ofert pracy