Opiekunka do Seniora od zaraz/dobry angielski

rekrutacja@medikraft.pl
Opublikowany
20 maja 2020
Typ pracy
Wynagrodzenie
1600€
Miasto
Utrecht
Znajomość języka
Angielski
Poziom Języka
Dobry
Długość doświadczenia w opiece
6-10 lat, więcej niż 10 lat
Długość zlecenia
Dłużej niż 8 tygodni
Palenie papierosów
Nie
Doświadczenie w opiece nad podopiecznymi z chorobami takimi jak
Demencja, Inkontynencja kałowa, Inkontynencja moczowa

Opis

Medikraft HOLLAND Sp. z o. o.- jest Agencją Pracy powstałą dzięki zaangażowaniu osób, które swoje doświadczenia w zakresie pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej zdobywają już od wielu lat. Indywidualne podejście do pracowników i podopiecznych to fundament współpracy z naszymi partnerami.
OPIEKUNKA DO SENIORA OD ZARAZ/DOBRY ANGIELSKI/1600€/UTRECHT
OPIS STANOWISKA
Obecnie poszukujemy: Opiekunki do Pana Praca od zaraz Miejsce wykonywania pracy: Utrecht Opis zlecenia:

  • Pan ma 89 lat, mieszka ze zdrową żoną, która ma 67 lat, mają dwie córki
  • Podopieczny od 14 lat cierpi na demencję, ma też artroze w kolanie, która powoduje ból i ścieranie się chrząstki, ból promieniuje na biodro i stopę, podopieczny jest leżący i dostał odleżyn, do dyspozycji jest aktywny podnośnik, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe, rodzina ma nadzieję, że z czasem pan stanie się znowu mobilny za pomocą leków, ćwiczeń i odpowiedniej opieki
  • Pomoc w porannej toalecie
  • Pomoc w skorzystaniu z toalety, wymiana materiałów inkontynentnych
  • Pomoc w wyjściu/wejściu do łóżka, za pomocą podnośnika
  • Pomoc w poruszaniu się za pomocą wózka inwalidzkiego
  • Nadzór nad lekami
  • Ćwiczenia, mobilizacja pana do ćwiczeń, żeby szybciej wróciła mu sprawność
  • Pomoc żonie podopiecznego w codziennych czynnościach, jak sprzątanie, gotowanie, zakupy

Miejsce pracy: Dom. Do dyspozycji opiekunki pokój i łazienka + internet.

WYMAGANIA
Wymagania:

  • dobry angielski,
  • niepaląca
NASZA OFERTA
Oferujemy:

  • 1600 euro netto/ miesiąc
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • legalną pracę na podstawie umowy zlecenie
  • osobny w pełni urządzony pokój
  • wsparcie telefoniczne w czasie trwania zlecenia
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.