1800€ + BONUS WAKACYJNY / OPIEKUNKA do MAŁŻEŃSTWA od 11.07. k. Karlsruhe / SPRAWDZONA OFERTA

Personalservices24
Opublikowany
14 czerwca 2023
Typ pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto
1800€ + BONUS WAKACYJNY
Waluta
EURO
Miejscowość
Linkenheim-Hochstetten k. Karlsruhe
Termin wyjazdu
2023/07/11
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
dobra
Ilość podopiecznych
2
Czas trwania zlecenia
2 miesiące
Minimalne wynagrodzenie
1800€
Lokatorzy
żona/mąż
Mobilność podopiecznego
osoba z rollatorem
Język
niemiecki
Adres dla oferty
rekrutacja@ps24.net.pl

Opis

Opieka i wsparcie MAŁŻEŃSTWA.

Seniorka, 167 cm, 60 kg, cierpi na osłabienie starcze, jest inkontynentna i porusza się przy rollatorze.

Senior, 176 cm, 60 kg, jest samodzielny, trzeba mieć tylko na niego oko, ma początki demencji i  jest inkontynentny.

Państwo potrzebują pomocy w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i utrzymaniu higieny.

Opis zakwaterowania

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym, przestrzeń wiejska. Do dyspozycji Pani opiekunki jest samodzielny pokój i rower. Jest też Internet.

Zakres obowiązków

  • Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach
  • Aktywowanie Podopiecznej
  • Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku

Oczekiwania wobec opiekuna

Bardzo dobra/ dobra znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny
Doświadczenie w opiece
Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość
BRAK NAŁOGÓW

Informacje dodatkowe

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza "aplikuj online" u dołu strony.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: +48 22 646 33 03

Mail: rekrutacja@ps24.net.pl / kontakt@personalservices24.pl

GWARANTUJEMY:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną

-Odprowadzane pełne składki ZUS

-BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW

-ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1800 EURO NETTO

-Dodatkowe ubezpieczenie za granicą

-Opieka Koordynatora na miejscu

-Stały kontakt z pracownikami Personalservices24

⭐️Personalservices24 Oering k. Hamburga Wynagrodzenie: 1600€ Termin wyjazdu: 2024.04.09 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.03.29
⭐️Personalservices24 Eggenstein-Leopoldshafen - okolice Karlsruhe Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.04.08 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.03.28
⭐️Personalservices24 Bremen Wynagrodzenie: 1600€ Termin wyjazdu: 2024.04.04 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.03.18
⭐️Personalservices24 Pinnenberg Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.04.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.03.16
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1900€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.03.15
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.04.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.03.13
⭐️Personalservices24 Beringstedt Wynagrodzenie: 1700€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.25 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.03.12
⭐️Personalservices24 Grömitz Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.04.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.03.11
⭐️Personalservices24 Lubeka Wynagrodzenie: 1800€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.03.04
⭐️Personalservices24 Lubeka Wynagrodzenie: 1900€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.03.04
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1800€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.14 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.03.04
⭐️Personalservices24 Kürten Wynagrodzenie: 1900€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.13 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.29
⭐️Personalservices24 Bremen Wynagrodzenie: 1700€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.09 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.29
⭐️Personalservices24 Monachium Wynagrodzenie: 1800€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.22
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1650€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.06 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.02.22
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1600€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.22
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1650€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.06 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.02.20
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1600€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.20
⭐️Personalservices24 Monachium Wynagrodzenie: 1800€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.03.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.19
⭐️Personalservices24 Eschbach (okolice Freiburga) Wynagrodzenie: 1500€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.02.28 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.02.13
⭐️Personalservices24 Bielefeld Wynagrodzenie: 1800€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.02.28 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.13
⭐️Personalservices24 Prisdorf Wynagrodzenie: 1900€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.02.24 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.13
⭐️Personalservices24 Wuppertal Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.02.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.09
⭐️Personalservices24 Bonn Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.02.19 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.02.06
⭐️Personalservices24 Wuppertal Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.02.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.06
⭐️Personalservices24 Hamburg Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.02.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.06
⭐️Personalservices24 Malsch Wynagrodzenie: 1500€ + PREMIA WIELKANOCNA Termin wyjazdu: 2024.02.23 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.02.01
⭐️Personalservices24 Kolonia Wynagrodzenie: 1600€ Termin wyjazdu: 2024.02.23 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.01
⭐️Personalservices24 Ratzeburg Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.02.17 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.02.01
⭐️Personalservices24 Flensburg Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.02.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.26
⭐️Personalservices24 Kürten Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.02.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.26
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.02.18 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.26
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.02.18 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.23
⭐️Personalservices24 Beringstedt Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.02.14 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.19
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.02.18 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.19
⭐️Personalservices24 Kürten Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.02.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.19
⭐️Personalservices24 Timmendorfer Strand Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.01.29 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.15
⭐️Personalservices24 Flensburg Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.02.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.15
⭐️Personalservices24 Lindewitt Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.02.08 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.01.15
⭐️Personalservices24 Lindewitt Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.02.08 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.01.13
⭐️Personalservices24 Flensburg Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.02.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2024.01.12
⭐️Personalservices24 Troisdorf Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.02.06 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2024.01.12
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.01.24 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.12.30
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.01.19 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.12.29
⭐️Personalservices24 Hamburg Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.01.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.29
⭐️Personalservices24 Malsch Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2024.01.13 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.12.23
⭐️Personalservices24 Malsch Wynagrodzenie: 1500€ Termin wyjazdu: 2024.01.12 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.12.23
⭐️Personalservices24 Bremen Wynagrodzenie: 1600€ Termin wyjazdu: 2024.01.10 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.22
⭐️Personalservices24 Bleckede Wynagrodzenie: 1800€ Termin wyjazdu: 2024.01.04 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.15
⭐️Personalservices24 Bleckede Wynagrodzenie: 1500€ Termin wyjazdu: 2024.01.04 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.15
⭐️Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1700€ + PREMIA NOWOROCZNA Termin wyjazdu: 2023.12.27 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.15
⭐️Personalservices24 Flensburg Wynagrodzenie: 1700€ + PREMIA NOWOROCZNA Termin wyjazdu: 2023.12.27 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.06
⭐️Personalservices24 Flensburg Wynagrodzenie: 1700€ + PREMIA NOWOROCZNA Termin wyjazdu: 2023.12.27 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.04
⭐️Personalservices24 Kämpfelbach Wynagrodzenie: 1600€ + BONUS NA ŚWIĘTA Termin wyjazdu: 2023.12.11 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.11.23
⭐️Personalservices24 Oering Wynagrodzenie: 1600€ + BONUS NA ŚWIĘTA Termin wyjazdu: 2023.12.09 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.11.21
⭐️Personalservices24 Bielefeld Wynagrodzenie: 1800€ + PREMIA ŚWIĄTECZNA Termin wyjazdu: 2023.12.03 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.11.14
Personalservices24 Travemünde Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2023.09.24 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.09.15
Personalservices24 Bergisch Gladbach Wynagrodzenie: 1700€ + BONUS WAKACYJNY Termin wyjazdu: 2023.08.04 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.07.19