opiekun/ka osób starszych

dominika@apnopieka.pl
Opublikowany
5 lutego 2020
Typ pracy
Wynagrodzenie
1350 €
Miasto
24598 Heidmühlen
Znajomość języka
Niemiecki
Poziom Języka
Komunikatywny
Długość doświadczenia w opiece
Mniej niż pół roku, Rok, 1-5 lat, 6-10 lat, więcej niż 10 lat
Długość zlecenia
8 tygodni
Palenie papierosów
Nie

Opis

Branża: Cleaning services, home help and care

Region: Germany - Heidmühlen

Data wygaśnięcia: 2020-02-25 00:00:00

Liczba waktatów: 1

Zakwaterowanie Transport Opieka

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w charakterze: opiekun/ka osób starszych. ( Niemcy )

Praca: od 25.02.2020

Okres: na 6 - 8 tygodni

Miejscowość: 24598 Heidmühlen

Wynagrodzenie: 1350 Euro netto

Podopieczna ma 82 lata. Pani choruje na demencję (stadium średniozaawansowane). Porusza się samodzielnie. Korzysta z toalety, ale trzeba jej przypominać (nosi pielucho majtki). Podopieczna mieszka z mężem, który jest samodzielny. We wtorki, środy i piątki podopieczna jeździ do Tagespflege.

Obowiązki: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych (pomoc przy wstawaniu, ubieraniu, myciu) gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy robi córka (opiekun/ka może jechać z nią)

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, internet

Kontakt telefoniczny: 774-025-245

CV na adres: biuro@apnopieka.pl

Wymagania:

minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad starszymi osobami
mile widziane prawo jazdy
Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- stały kontakt z koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji

Nie znaleziono ofert pracy