Opiekun/ka os. starszych – PRACA W DOMACH OPIEKI 2100 – 2300 € NETTO

GM Agencja Pracy
Opublikowany
6 października 2022
Miejscowość
Niemcy
Termin wyjazdu
2022-09-18
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
komunikatywna
Ilość podopiecznych
Bez znaczenia
Minimalne wynagrodzenie
1500€ i więcej

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun/ka osób starszych

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku opiekuna/ki osób starszych
  • Praca w domach opieki

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową 15€ brutto
  • dietę dzienną 3 € netto
  • dodatki świąteczne oraz urlopowe
  • bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca
  • opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku Opiekun/ka os. starszych

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Opiekun/ka osób starszych

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

Numerem tel: +48 531 809 729

Skontaktuj się z nami juz dziś!

tel: +48 531 809 729

biuro@soberka.pl

www.gmpraca.pl

GM Agencja Pracy Niemcy Wynagrodzenie: 2100 - 2300 € Termin wyjazdu: 2023.08.07 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.09.23
GM Agencja Pracy Niemcy Wynagrodzenie: 2100 - 2300 € Termin wyjazdu: 2023.09.04 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.08.26