MOBILNA PARA SENIORÓW W OK. STUTTGARTU – START OD ZARAZ + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + PREMIE DO 770€!

ANGEL CARE 24
Opublikowany
1 czerwca 2023
Typ pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto
DO 1900€ + 770€!
Waluta
EURO
Kod pocztowy
73249
Miejscowość
WERNAU, OK. STUTTGARTU, BADENIA-WIRTEMBERGIA
Termin wyjazdu
2023/06/05
Płeć podopiecznego
Kobieta
Region
BADENIA-WIRTEMBERGIA
Znajomość języka
komunikatywna
Ilość podopiecznych
2
Czas trwania zlecenia
6-8 TYGODNI
Minimalne wynagrodzenie
1900€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba mobilna
Język
niemiecki
Adres dla oferty
natalia.swierzewska@angelcare24.eu

Opis

- opieki wymaga para seniorów:
- kobieta, 84 lata, 67 kg, 160 cm;
- cierpi na Parkinsona, niewydolność serca, zwyrodnienie plamki żółtej oraz inkontynencję;
- jest osobą mobilną, do dyspozycji ma Rollator;
- mężczyzna, 85 lat, 55 kg, 175 cm;
- po przebytym udarze, cierpi na reumatyzm;
- seniorzy chętnie spacerują, grają w gry oraz oglądają TV;

Opis zakwaterowania

- podopieczni mieszkają w domu wyposażonym w Lift do wanny, krzesło toaletowe, krzesło podprysznicowe;
- opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu; obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia;

Zakres obowiązków

- dbanie o higienę;
- wsparcie w codziennych czynnościach;
- prowadzenie gospodarstwa domowego;
- robienie zakupów;

Oczekiwania wobec opiekuna

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego;
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

Informacje dodatkowe

U NAS MASZ W STANDARDZIE:
- legalne zatrudnienie;
- umowę z niemieckim ubezpieczeniem (AOK – pełne składki odprowadzane w DE + emerytura po 60 m-czach) lub polskich (również od średniej krajowej)!
- zarobki do 1900 Euro netto / m-c + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. PREMIA ZA PRZEJŚCIE Z INNEJ FIRMY - 150 Euro!);
- duży wybór ofert pracy, w tym zleceń na zastępstwo;
- stały kontakt z firmą podczas wyjazdu;
- organizację i opłacenie transportu – z nami opiekun/ka za nic nie płaci!
ZOSTAŃ JEDNYM Z NASZYCH ANIOŁÓW!

Nie znaleziono ofert pracy